SAN5GEBEDUR

0 položek

Provedení:

SAN5

Speciálně upravená jehla (SAN5) je převážně určena pro technické textilie, zejména v automobilovém průmyslu, kde je vyžadována přesnost a kvalita šití. Je vhodná na šití airbagů, popruhů, autopotahů, autosedaček nebo v čalounictví. Může být použita silnější niť při zachování síly jehly (speciálně tvarované očko umožňuje větší otvor pro niť).
Redukuje tyto problémy: přeskakování stehů (bude docíleno jednotného vzhledu stehu), zlomení jehly (způsobené velkých silami a deformacemi jehly), přetržení nití (způsobené špatnou tvorbou smyček a nedostatečným prostorem mezi nití a jehlou), poškození špičky (způsobení kontaktem jehly s kličkařem / rotačním chapačem.

GEBEDUR-Titan

Jehla je potažena vrstvou Titan-nitridu, což znamená, že její jádro je dokonale pružné a povrch jehly dvakrát tvrdší oproti klasické chromové jehle. Tyto vlastnosti vyniknou při neočekávaném kontaktu s chapačem, nebo při dynamickém namáhání jehly u současných vysocerychlostních strojů. Jehly vykazují až trojnásobnou životnost oproti chromovým jehlám.

Špička:

  • Špička R: jehla pro univerzální použití především u tkanin.
  • Špička FFG(SES): jehla na pleteniny a elastický materiál. Jehla má kulatou špičku (FFG=SES).

 

Prodáváme pouze jehly Groz-Beckert.

Cena je za plato 10 ks.

Zobrazit:

Žádný výrobek neodpovídá aktuálnímu filtru.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info