134

84 položek

Provedení:

1) Chrom

Jehla potažená chromem.

2) GEBEDUR-Titan

Jehla je potažena vrstvou Titan-nitridu, což znamená, že její jádro je dokonale pružné a povrch jehly dvakrát tvrdší oproti klasické chromové jehle. Tyto vlastnosti vyniknou při neočekávaném kontaktu s chapačem, nebo při dynamickém namáhání jehly u současných vysocerychlostních strojů. Jehly vykazují až trojnásobnou životnost oproti chromovým jehlám.

3) SAN6

Specialně tvarované jehly pro jeans. Redukují tyto problémy: přeskakování stehů, zlomení jehly, přetržení nití, poškození špičky.

 4) SAN10

Speciálně upravená jehla (SAN10) je určena na šití zejména jemných materiálů a mikrovláken. Při šití těchto materiálů je požadavek na co nejtenčí jehlu, která však naopak z mechanického hlediska tolik nevydrží co silnější jehla. Provedení SAN10 umožňuje šití se silnější jehlou při stejném dopadu na kvalitu provedení jako s použitím tenčí jehly (např. jehla SAN10 o tlouštce 65Nm, má stejný dopad na tvar dírky jako klasická jehla o síle 55Nm, přičemž životnost jehly je mnohem vyšší, nedochází k tak častému trhání nití,...).

 

Špička:

  • Špička R: jehla pro univerzální použití především u tkanin.
  • Špička LR: jehla na kůži, boty, kufry, celty, čalounictví, na ornamentní šikmé švy.
  • Špička FFG(SES): jehla na pleteniny a elastický materiál. Jehla má kulatou špičku (FFG=SES).
  • Špička FG(SUK): jehla na univerzální použití především u pletenin a silně elastických materiálů. Jehla má kulatou špičku (FG=SUK).

 

Prodáváme pouze jehly Groz-Beckert.

Cena je za plato 10 ks.

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info